پوران درخشنده: راه و رسم عشق ورزی را بلد نیستیم | نیمرخ

پوران درخشنده: راه و رسم عشق ورزی را بلد نیستیم

cinemacinema_ir-625-300x200.jpg

طاهره آشیانی در جام جم نوشت :

از معدود فیلمسازانی است که از همان ابتدای ورودش به دنیای سینما دغدغه های مشخصی داشت و در همه این سال ها تلاش کرده در فیلم هایش بحران هایی که خانواده های هر دوره و زمانه را تهدید می کند به نمایش بگذارد.
پوران درخشنده، آدم روزگار خودش است و به عنوان یک هنرمند، اتفاقات پیرامونش را زودتر از بقیه مردم متوجه می شود و نسبت به آنها هشدار می دهد.این زنگ خطرها را می توان از «پرنده کوچک خوشبختی» و«هیس دخترها فریاد نمی زنند» تا« زیر سقف دودی» دید. درخشنده بعد از اکران فیلم زیر سقف دودی در ایران، با این فیلم به اروپا و آمریکا رفت و با مردم کشورهای این قاره ها در تماشای آن سهیم شد. استقبال از زیر سقف دودی در خارج از ایران خوب بود.
با درخشنده هم صحبت شدیم تا برایمان از تجربیاتش در این سفر بگوید و این که چه اشتراکاتی بین خانواده های ایرانی، اروپایی و آمریکایی وجود دارد که داستان زیر سقف دودی را دیدنی کرده است.

زیر سقف دودی درباره خانواده های ایرانی است و با مختصات کشور ما ساخته شده، اما مردم کشورهای دیگر هم از آن استقبال خوبی کردند، چه عواملی باعث این استقبال شد؟
مردم سراسر دنیا دردهای مشترکی دارند که محدود به مرزهای جغرافیایی نمی شود. یکی از این دردها عدم درک متقابل است. آدم هایی که زیر یک سقف زندگی می کنند اما رابطه عاطفی محکمی با یکدیگر ندارند. پسر جوان آمریکایی بعد از تماشای زیر سقف دودی به من گفت، من همین مشکل و مساله را با مادرم دارم ! دور شدن اعضای خانواده از هم در همه دنیا تبدیل به بحران شده، اما در هر کشوری بنا به فرهنگ زیستی آنها شکل و ظاهرش فرق می کند. روابط عاطفی در خانواده ها در حال رنگ باختن است و تعهدها و مسئولیت ها خیلی زود از بین می رود.

اما به نظر می رسد، روابط عاطفی در خانواده های ایرانی بنا به پیشینه فرهنگی و سنتی باید عمیق تر باشد؟
در کشور ما ترمزهایی وجود دارد که ریشه در سنت های اشتباه دارد و باید مورد بازنگری قرار گیرد.در بیشتر خانواده های ما هنوز هم مهرورزی بین زن و شوهر یک جور عیب و ایراد است و نباید عشق شان به یکدیگر را نشان بدهند ! در حالی که عشق بین زن و شوهر در میانسالی باید خودش را بیشتر نشان بدهد.بچه ها بزرگ می شوند ازدواج می کنند و از خانه پدری می روند و از این زمان به بعد است که زن و شوهر باید بیشتر به هم عشق و مهر بورزند، اما می بینیم که فاصله آنها بیشتر می شود.

با تجربه ای که از تماشای زیرسقف دودی با خارجی ها هم داشتید، دریغ کردن مهر و عشق از یکدیگر بیشتر از طرف زنان است یا مردان؟
در هر دو گروه دیده می شود، اما در کشور ما خانم ها معمولا آنقدر خودشان را درگیر فرزندان می کنند که از همسرشان غافل می شوند! مردان هم فکر می کنند از یک سنی به بعد دیگر نباید عشق خود را نسبت به همسرشان بروز بدهند، چون عیب است و مردانگی آنها را زیر سوال می برد.در جوامع دیگر هم خطری که خانواده ها را تهدید می کند، استقلال زودهنگام است. فرد بیشتر از جمع اهمیت دارد و برای همین است که بچه ها خیلی زود از پدر و مادر جدا می شوند و زن و شوهرها هم هر کدام به تنهایی برای خود برنامه ریزی دارند و زیاد وابسته به یکدیگر نیستند.همه چیز گذراست و پایداری عشق مفهومی ندارد که مردم برای آن سرمایه گذاری کنند یا دغدغه اش را داشته باشند.

اما معمولا عشق و مهرورزی چیزی نیست که انسان ها بتوانند از آن چشم پوشی کرده و آن را نادیده بگیرند…
بله! وقتی عشق در خانواده کمرنگ شده و نادیده گرفته می شود، اعضای خانواده در جایی دیگر دنبال آن می گردند و متاسفانه در چنین مواقعی است که ارتباطات موازی شکل می گیرد.

به نظر می رسد والدین می توانند الگوهای خوبی برای مهرورزی باشند؟
دقیقا! پدر و مادر باید روابط محکم عاطفی داشته باشند و مانند زن و مرد با هم رفتار کنند تا بچه ها از آنها عشق ورزی و مهربانی را یاد بگیرند. اما متاسفانه در بیشتر خانواده های ما،پدر و مادرها شبیه خواهر و برادر با هم رفتار می کنند؛ به همین دلیل فرزندان الگوی مناسبی برای چگونه مهرورزی ندارند. بچه ها مهارت های زندگی را در خانواده و از پدر و مادر یاد می گیرند اما بیشتر پدر و مادرهای ما خودشان این مهارت ها را بلد نیستند ؛ پس چطور باید انتظار داشت آنچه را که ندارند به فرزندان خود بدهند! مهارت زندگی مشترک، عشق ورزی و دوست داشتن را به فرزندانمان آموزش نمی دهیم و بعد شاکی می شویم چرا طلاق در جامعه ما زیاد شده است!

شما که احتمالا این نوع فیلمسازی را ادامه خواهید داد، به نظرتان در سینمای کشور ما به چه میزان باید به این مسائل توجه شود؟
آسیب های اجتماعی که همیشه دغدغه من بوده و هست و مسیرم را ادامه خواهم داد. تلاشم این است که مخاطب بعد از تماشای فیلم دغدغه ای در ذهنش شکل بگیرد و بعد از خارج شدن از سینما به آن فکر کرده و چاره ای برای آن پیدا کند. خانواده های ما نیاز شدید به عشق و مهر دارند. سینما به عنوان ابزاری قوی می تواند به مردم هشدار بدهد و آنها را تشویق کند نقاط آسیب پذیر خانواده خود را پیدا کرده و از هر راهی که می توانند زیر سقف خانه خود را سرشار از مهر کنند.

منبع: سینما سینما
آدرس کوتاه: http://www.nimrokh.tv/news/34296

آخرین خبرها
مرتبط با خبر
خبرهای پربازدید

پوران درخشنده
فرزاد موتمن

پوران درخشنده در گفت‌وگو با سینماسینما/ فیلم فرزاد موتمن رای قابل توجهی در هیات انتخاب نداشت

پوران درخشنده در گفت‌وگو با سینماسینما/ فیلم فرزاد موتمن رای قابل توجهی در هیات انتخاب نداشت

سینماسینما، علی پاکزاد – پوران درخشنده عضو هیات انتخاب سی و ششمین جشنواره فیلم فجر گفت:«خیلی تلاش کردیم که فیلم اولی‌های بیشتری در بخش مسابقه حضور پیدا کنند، اما بیش از این امکان‌پذیر نبود. زیرا برای ما کیفیت آثار بیش از هر چیز دیگری اهمیت داشت.» به گزارش سینماسینما، پوران...

۱۳۹۶/۱۰/۱۳

پوران درخشنده

کاهش آمار فیلم اولی ها/یادداشتی از پوران درخشنده

پوران درخشنده در ایران نوشت: سال گذشته حضور فیلم اولی ها در جشنواره پررنگ بود اما امسال به نسبت سال گذشته این حضور کاهش داشته است. در جشنواره سی و پنجم ۲۸ فیلم شرکت کردند که ۱۹ فیلم اختصاص به کارگردان های فیلم اولی داشت اما امسال ۲۲ فیلم به...

۱۳۹۶/۱۰/۱۲

پوران درخشنده

گزارش سینماسینما از هیات انتخاب ادوار جشنواره فیلم فجر/ امسال کار به رکوددارها سپرده شده است

هفت عضو هیات انتخاب سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر در مجموع در ۲۷ دوره عضو هیات انتخاب بخش مسابقه سینمای ایران این رویداد سینمایی بوده‌اند و این یعنی امسال کار انتخاب فیلم‌ها به دست افراد باسابقه در این زمینه سپرده شده است. به گزارش سینماسینما، حسین کرمی، مجید...

۱۳۹۶/۰۹/۱۹

پوران درخشنده
سیدجمال ساداتیان

معرفی هیات انتخاب جشنواره فجر ۳۶

معرفی هیات انتخاب جشنواره فجر ۳۶

محمود اربابی، احمد امینی، پوران درخشنده، مجید رضابالا، سیدجمال ساداتیان، حسین کرمی و محمدهادی کریمی اعضای هیات انتخاب سی و ششمین دوره از جشنواره فیلم فجر هستند. نوشته معرفی هیات انتخاب جشنواره فجر ۳۶ اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

۱۳۹۶/۰۹/۱۲

پوران درخشنده
سیدجمال ساداتیان

هیات انتخاب سى و ششمین جشنواره فجر معرفى شد

هیات انتخاب بخش سودای سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر معرفی شد به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، طی احکامی جداگانه از سوی ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، اسامی هیأت انتخاب بخش سودای سیمرغ اعلام شد محمود اربابی، احمد امینی، مجید رضابالا، پوران درخشنده،...

۱۳۹۶/۰۹/۱۲

پوران درخشنده
سیدجمال ساداتیان

معرفی هیات انتخاب بخش سودای سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

معرفی هیات انتخاب بخش سودای سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

یات انتخاب بخش سودای سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر معرفی شد. به گزارش سینماسینما، طی احکامی جداگانه از سوی ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، اسامی هیأت انتخاب بخش سودای سیمرغ اعلام شد. محمود اربابی، احمد امینی، مجید رضابالا، پوران درخشنده، سیدجمال ساداتیان، حسین کرمی...

۱۳۹۶/۰۹/۱۲

پوران درخشنده

«زیر سقف دودی» و «دوئل» از جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن جایزه گرفتند

«زیر سقف دودی» و «دوئل» از جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن جایزه گرفتند

فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» ساخته پوران درخشنده و فیلم کوتاه «دوئل» ساخته محمدرضا خردمندان، جایزه بهترین فیلم بلند و کوتاه جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن را دریافت کردند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۰

پوران درخشنده

«زیر سقف دودی» و «دوئل» بهترین‌ آثار جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن

«زیر سقف دودی» و «دوئل» بهترین‌ آثار جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن

فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» ساخته پوران درخشنده و فیلم کوتاه «دوئل» ساخته محمدرضا خردمندان جایزه بهترین فیلم بلند و کوتاه جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن را دریافت کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» ساخته پوران درخشنده که موفق به دریافت جایزه بهترین...

۱۳۹۶/۰۸/۲۰

گوهر خیراندیش
پوران درخشنده

استقبال از فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» در سینماهای آمریکا

اکران فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» ساخته پوران درخشنده با حضور این کارگردان ایرانی در سینماهای کشور آمریکا با استقبال تماشاگران مخاطبان مواجه شد. به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده که به موضوع طلاق عاطفی میان زوج‌ها می‌پردازد؛ اکران آن با حضور این کارگردان...

۱۳۹۶/۰۸/۱۰

نگار آذربایجانی
پوران درخشنده

۴ فیلم سازمان سینمایی حوزه هنری در جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن

۴ فیلم سازمان سینمایی حوزه هنری در جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن

سازمان سینمایی حوزه هنری با ۴ فیلم «زیر سقف دودی»، «کمدی انسانی»، «فصل نرگس» و «ایتالیا ایتالیا» در هشتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن حضور دارد. به گزارش رسیده، فیلم‌های سینمایی «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده، «کمدی انسانی» به کارگردانی محمد هادی کریمی، «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذربایجانی...

۱۳۹۶/۰۸/۰۳

آتیلا پسیانی
پوران درخشنده

/خبرهایی از سینما و تئاتر/

اجراهای نمایشی جدید تالار وحدت، کارگردانی آتیلا پسیانی در یک پرفورمنس، جزئیاتی از جشنواره تئاتر کودک و حضور پوران درخشنده در یک برنامه اینترنتی از جمله خبرهای سینما و تئاتر در دوازدهمین روز مهرماه هستند.

۱۳۹۶/۰۷/۱۲

پوران درخشنده
رخشان بنی اعتماد

گفت‌وگو با نرگس آبیار درباره «نفس» که نماینده ایران در اسکار ۲۰۱۸ شد

گفت‌وگو با نرگس آبیار درباره «نفس» که نماینده ایران در اسکار ۲۰۱۸ شد

فیلم «نفس»، به کارگردانی نرگس آبیار، به‌عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار ٢٠١٨ معرفی شد، هرچند که به فهرست نهایی فیلم، در کنار سه فیلم «رگ خواب»، «مالاریا» و «نفس»، فیلم «ویلایی‌ها» (منیر قیدی) هم راه یافته بود که درنهایت «نفس» در رأی‌گیری با اکثریت آرا برگزیده شد. روز گذشته...

۱۳۹۶/۰۶/۲۹

پوران درخشنده

«زیر سقف دودی» در جشنواره پارسی استرالیا به نمایش در‌آمد

«زیر سقف دودی» در جشنواره پارسی استرالیا به نمایش در‌آمد

  فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده در ششمین دوره جشنواره جهانی فیلم «پارسی» استرالیا به نمایش درآمد. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده در دومین حضور بین‌المللی خود، در ششمین دوره جشنواره جهانی فیلم «پارسی»...

۱۳۹۶/۰۶/۲۰

پوران درخشنده

علت رد شدن فیلمنامه «هیس! پسرها فریاد نمی‌زنند» را اعلام نمی‌کنند

علت رد شدن فیلمنامه «هیس! پسرها فریاد نمی‌زنند» را اعلام نمی‌کنند

در چند روز گذشته اخباری درباره مخالفت شورای پروانه ساخت با فیلمنامه «هیس پسر‌ها فریاد نمی‌زنند» در برخی رسانه‌ها منتشر شد. امروز پوران درخشنده در واکنش به این موضوع با انتقاد از اعضای شورای پروانه ساخت و معاونت نظارت سازمان سینمایی گفته که وقتی به آنها مراجعه کرده، هیچ کدام...

۱۳۹۶/۰۶/۰۷

پوران درخشنده

«هیس! پسرها گریه نمی کنند» همچنان در انتظار دریافت پروانه ساخت

«هیس! پسرها گریه نمی کنند» همچنان در انتظار دریافت پروانه ساخت

وضعیت پروانه ساخت فیلم سینمایی «هیس! پسرها گریه نمی کنند» نامشخص است و مذاکرات سازندگان با سازمان سینمایی همچنان بی پاسخ مانده است. به گزارش بانی فیلم، با وجود اینکه پوران درخشنده از دو ماه پیش خبر از ساخت فیلم سینمایی «هیس! پسرها گریه نمی کنند» داده بود، شنیده های...

۱۳۹۶/۰۶/۰۶

پوران درخشنده

پوران درخشنده: اگر آموزش جدی گرفته نشود، دیگر سقفی وجود نخواهد داشت

پوران درخشنده: اگر آموزش جدی گرفته نشود، دیگر سقفی وجود نخواهد داشت

پوران درخشنده، سازنده فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» با تاکید بر این‌که خیلی چیزها می‌خواستم در فیلم بگویم اما نشد، بیان کرد: خیلی از صحبت‌ها و حرف‌ها را اجازه نداشتم در فیلم بیان کنم و همگی خط قرمز بودند. اگر بحث‌ آموزش نباشد و جدی گرفته نشود، دیگر سقفی وجود...

۱۳۹۶/۰۶/۰۴

پوران درخشنده

«زیرسقف دودی» مسافر آلمان شد

«زیرسقف دودی» مسافر آلمان شد

فیلم سینمایی «زیرسقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده در روزهای ۹ و ۱۰ مهرماه همزمان در ۱۰ شهرکشور آلمان به روی پرده خواهد رفت. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، فیلم سینمایی «زیرسقف دودی»آخرین ساخته پوران درخشنده در روزهای ۹ و ۱۰ مهرماه سال جاری ساعت ۲۰:۳۰، همزمان...

۱۳۹۶/۰۵/۲۹

پوران درخشنده

فیلم پوران درخشنده مسافر آلمان شد

فیلم پوران درخشنده مسافر آلمان شد

فیلم سینمایی «زیرسقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده در روزهای ۹ و ۱۰ مهرماه همزمان در ۱۰ شهرکشور آلمان به روی پرده خواهد رفت.

۱۳۹۶/۰۵/۲۹

پوران درخشنده

نمایش «زیر سقف دودی» در جشنواره مونترال

نمایش «زیر سقف دودی» در جشنواره مونترال

فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده در اولین حضور بین‌المللی خود در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مونترال» کانادا به نمایش در می‌آید. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده در اولین حضور بین‌المللی خود، در...

۱۳۹۶/۰۵/۱۶

پوران درخشنده

تاسف درخشنده از وضعیت جامعه‌ای که مونولوگ است

تاسف درخشنده از وضعیت جامعه‌ای که مونولوگ است

پوران درخشنده گفت: متاسفانه جامعه‌ی ما یک جامعه‌ی مونولوگ است، همه در ذهن‌مان متنفر می‌شویم،می‌کشیم،ازدواج می‌کنیم اما هیچ‌وقت گفتگویی صورت نمی‌گیرد. چراکه هرکسی در رابطه حرف خود را می‌زند و هیچکس حاضر به گوش دادن حرف دیگری نیست.

۱۳۹۶/۰۵/۱۶

پوران درخشنده

نمایش و نقد «زیر سقف دودی» در فرهنگسرای ارسباران

نمایش و نقد «زیر سقف دودی» در فرهنگسرای ارسباران

  فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده یکشنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران با حضور عوامل اکران ، نقد و بررسی می‌شود. به گزارش رسیده، در خلاصه داستان فیلم «زیر سقف دودی» که به موضوع طلاق عاطفی در جامعه می پردازد، آمده است...

۱۳۹۶/۰۵/۱۳

پوران درخشنده

حسن فتحی: به خدا قسم هیچ فیلمی برای جامعه خطرناک نیست

حسن فتحی: به خدا قسم هیچ فیلمی برای جامعه خطرناک نیست

حسن فتجی کارگردان سریال «شهرزاد» با دفاع از فیلم «زیر سقف دودی» پوران درخشنده، از اشخاصی که برخی سینماگران را به سیاه نمایی متهم می‌کنند انتقاد کرد. فتحی می‌گوید سینماگران از دردهایی که در جامعه وجود دارد، اندوهگین می‌شوند و برای این‌که راهی برای حل مشکلات جامعه به وجود بیاید،...

۱۳۹۶/۰۵/۱۲

پوران درخشنده
حسن فتحی

سخنان حسن فتحی درباره فیلم درخشنده و توهم سیاه‌نمایی

سخنان حسن فتحی درباره فیلم درخشنده و توهم سیاه‌نمایی

حسن فتحی با تمجید از فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» گفت: فیلمسازانی همچون پوران درخشنده نماینده سینمای اخلاقی جامعه هستند و جای تعجب دارد که اثار چنین فیلمسارانی آن‌طور که انتظار می‌رود در اکران موفق نمی‌شود.

۱۳۹۶/۰۵/۱۲

پوران درخشنده

داوران سه بخش جشنواره فیلم شهر معرفی شدند

داوران سه بخش جشنواره فیلم شهر معرفی شدند

اعضای هیات داوران بخش های «محله»، «انیمیشن» و «کوتاه» ششمین جشنواره فیلم شهر معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، سیدعلی احمدی دبیر این دوره از جشنواره طی حکمی روح اله حجازی، پوران درخشنده و حمید نعمت اله را به عنوان داوران بخش مسابقه «محله»، روان...

۱۳۹۶/۰۵/۰۴

پوران درخشنده
حمید نعمت الله

پوران درخشنده و حمید نعمت‌الله هم به جشنواره شهر پیوستند

پوران درخشنده و حمید نعمت‌الله هم به جشنواره شهر پیوستند

در ادامه معرفی داوران بخش‌های مختلف ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، داوران بخش‌های مسابقه «محله»، مسابقه «پویانمایی» و مسابقه فیلم‌های «کوتاه و نیمه بلند داستانی» معرفی شدند. به گزارش فیلم‌نت نیوز، سه کارگردان از سه نسل سینمای ایران فیلم‌های بخش مسابقه «محله»  را داوری خواهند کرد. روح‌اله حجازی، پوران درخشنده...

۱۳۹۶/۰۵/۰۴

کیومرث پوراحمد
مهتاب کرامتی

تصاویر| از مهتاب کرامتی تا خالق کلاه‌قرمزی در اختتامیه جشنواره اصفهان

مهتاب کرامتی، مرضیه محبوب، پوران درخشنده، کیومرث پوراحمد، رضا فیاضی، همایون اسعدیان و ... از جمله هنرمندانی هستند که در مراسم اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان حضور پیدا کردند.

۱۳۹۶/۰۴/۱۵

پوران درخشنده

«هیس! پسرها گریه نمی‌کنند» در راه جشنواره سی و ششم فیلم فجر

«هیس! پسرها گریه نمی‌کنند» در راه جشنواره سی و ششم فیلم فجر

پوران درخشنده بزودی پیش تولید فیلم جدیدش را با نام «هیس! پسرها گریه نمی کنند» آغاز خواهد کرد. به گزارش بانی فیلم، «هیس! پسرها گریه نمی کنند» عنوان جدیدترین فیلم پوران درخشنده است که این کارگردان قصد دارد آن را برای حضور در جشنواره سی و ششم فیلم فجر آماده...

۱۳۹۶/۰۴/۱۲

پوران درخشنده

صحبت‌های پوران درخشنده درباره طلاق عاطفی و «زیر سقف دودی»

صحبت‌های پوران درخشنده درباره طلاق عاطفی و «زیر سقف دودی»

ایسنا نوشت: پوران درخشنده گفت: «اکنون که به جامعه خود نگاه می‌کنم می‌بینم که «زیر سقف دودی» را باید ۱۰ سال پیش می‌ساختم. طلاق عاطفی مساله‌ای است که در اکثر خانواده‌های ما اتفاق افتاده است.»

۱۳۹۶/۰۴/۰۸

پوران درخشنده

طلاق عاطفی در اکثر خانواده‌ها اتفاق افتاده است

طلاق عاطفی در اکثر خانواده‌ها اتفاق افتاده است

پوران درخشنده گفت: اکنون که به جامعه خود نگاه می‌کنم می‌بینم که «زیر سقف دودی» را باید ۱۰ سال پیش می‌ساختم. طلاق عاطفی مساله‌ای است که در اکثر خانواده‌های ما اتفاق افتاده است.

۱۳۹۶/۰۴/۰۸